Populiariausios lietuviškos dainos 2019 vasara

2019 metų vasara pasitaikė ypatingai karšta ir labiau norisi atostogauti nei darbuotis. Visgi, Lietuvos muzikos atlikėjams šiuo metu yra pats darbymetis. Jie ne tik koncertuoja įvairiose šventėse, festivaliuose, bet ir kuria naujas dainas. Lietuviškos dainos 2019 skyreliuose jau esame pristatę daug šiais metais išleistų kūrinių, o šįkart norime pateikti pačių populiariausiųjų sąrašą.

Populiariausios lietuviškos dainos 2019

SEL – Tai mano kelias. Šis kūrinys yra ypatingai dažnai grojama radijo stotyje M-1. Žinant, kad minėta radijo stotis yra labiau orientuota į populiariausių angliškų dainų grojimą, tad tai jau nemažas SEL kūrinio įvertinimas.

Moniqué – Virš Vandens. Dar viena populiari lietuviška daina radijo stotyje M-1. Moniqué pastaruoju metu yra itin produktyvi atlikėja, kuri ne tik pristato naujas dainas, bet ir dalyvauja įvairiuose TV projektuose, reklamų filmavime ir tt.

Gjan – Karaliai. Dainininkė Gjan vis dažniau kuria bei atlieka lietuviškas dainas ir tai pasiteisina. Jos naujos dainos dažnai grojamos populiariausiose Lietuvos radijo stotyse. Tokiose kaip M-1 ir Radiocentras. Šiuo metu jos naujausia daina „Karaliai” yra viena populiariausių lietuviškų dainų.

Cherry Monday – Pažiūrėk į mane. Šį kūrinį bendromis pajėgomis įrašė atlikėjai Cherry Monday ir Keite Arai. Daina susilaukė didelio populiarumo tiek internete, tiek ir radijo stotyse.

Saulius Prūsaitis – Modelis. Saulius Prūsaitis prieš kiekvieną vasarą stengiasi „įmesti” naują gabaliuką į Lietuvos muzikos rinką. Vienais metais toks bandymas būna labiau sėkmingesnis, kitais mažiau. 2019 metų Prūsaičio dainą įvertintume per viduriuką. Daina populiari, tačiau hitu būtų sunku pavadinti.

Dainotas Varnas – Akys nakties. Šis kūrinys tiems, kas mėgsta lyriška muziką. Panašu, kad radijo stoties „Lietus” klausytojų tarpe yra daug lyrikų, nes ši daina jau eilę savaičių ir grojamiausių dainų sąrašo viršūnėje.

PIKASO – Paskutinį kartą. Pikaso grupės vaikinai, kaip visada savo dainomis lydo merginų širdis. Jų naujausia 2019 daina – neišimtis. Tai didelio populiarumo internete sulaukęs muzikos kūrinys.

Ežero dugne. Šį kūrinį atlieka Vidas Bareikis ir 8 kambarys. Šį kūrinį galima drąsiai priskirti prie populiariausios lietuviškos dainos 2019 sąrašo.

Toliau cypher. Šie vyrukai sparčiai veržiasi į Lietuvos muzikos sceną ir panašu, kad jiems sekasi puikiai. Jų naujasis kūrinys sparčiai populiarėja interneto platybėse.

Man reikia meilės. Grupė 69 danguje dar kartą sužibėjo. Jų atliekama naujausia daina yra populiaraus lietuviško serialo „Monikai reikia meilės“ muzikinis takelis.

Dumblas. 2019 metais išleista Jazzu daina, kuri sulaukė milžiniško populiarumo youtube svetainėje. Dar kartą galima patvirtinti, jog šios atlikėjos populiarumas neblėsta ir ji yra viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių.

Milijonai. Vaido Baumilos ir Justės nauja daina sparčiai populiarėja internete ir radijo stotyse. Kviečiame paklausyti, jei dar negirdėjote.

Lietuviškos dainos 2019 skyrelį nuolat atnaujinsime, todėl kviečiame sekti šio įrašo atnaujinimus. Jei manote, kad dar kuri nors daina turėtų būti įtraukta į šį sąrašą, tuomet paminėkite apie tai komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *