Populiariausios dainos

Populiariausios dainos, kurias atlieka Lietuvos dainininkai. Būtent tokia yra šios skilties esmė. Pasistengsime kuo dažniau atnaujinti skyrelį, kad jums, popdainos.lt puslapio lankytojai, būtų įdomu į jį reguliariai užsukti.

2020, vasaris – Nacionalinė Eurovizijos atranka

2020 metų vasario mėnesį Lietuvoje finišavo nacionalinė Eurovizijos atranka. Prieš konkurso finalinį koncertą muzikos ekspertai prognozavo, kad nugalėti turėtų arba The Roop, arba Monique. Taip ir nutiko. Šie atlikėjai ir pasidalino atitinkamai pirmąją ir antrąją vietas.

  1. The Roop – On fire
  2. Monique – Make Me Human.

Žinoma, atrankoje visų dalyvių tikslas būna tik vienas – nugalėti, nes tik pirmą vietą užėmęs dalyvis vyksta į tarptautinį Eurovizijos konkursą. Visgi, abu kūriniai yra saviti ir sulaukė didelio populiarumo tiek vietiniame fronte, tiek ir tarptautiniu mastu.

Kitos populiarios vasario mėnesio dainos:

2020, sausis – meilės trikampio melodrama

Apie šios trijulės santykius per daug nesiplėsime, nes tie kas seka pramogų naujienas, tai puikiai žino šios istorijos subtilybes. Sausio mėnesį šių atlikėjų vardai itin dažnai mirgėjo pramogų portalų antraštėse, o galiausiai iš patirtų emocijų gimė ir keletas dainų. Šie kūriniai sulaukė ypatingai didelio populiarumo interneto platybėse.

  1. OG Version – Žmonės nesupras.
  2. Flying Saucer Gang – Šaukštai Po Pietų.
  3. Karolina Meschino – Akimirka.

Sausio mėnesį taip pat didelio populiarumo sulaukė šie kitų atlikėjų kūriniai:

Populiariausios dainos 2019 metais

2019 metais Lietuvos muzikos padangėje buvo išleista eilė itin sėkmingų muzikinių kūrinių. Viena iš didžiausių staigmenų įvardintume grupę „Velvet” ir jų dainą „Medžiai melagiai„. Tai vos antrasis grupės į youtube.com įkeltas kūrinys, tačiau sulaukė milžiniško populiarumo. Ir dar reikėtų atkreipti dėmesį, jog jų kūrinys nepatinka į populiariausių muzikos žanrų kategoriją.

Papildysime…

Populiariausios dainos 2018 metais

Papildysime…

Populiariausios dainos 2017 metais

Atsakymai į “Populiariausios dainos”: 2

  1. naujieji lietuviai mnezino linele kad lina tu gelele dj dalis kauniete

  2. as sukuriau 2tv kanala tai esu as kaltas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *