Mad Money – Cukrus & Mielės (dainos žodžiai)

Lietuvos repo grupė Mad Money pristato naują savo dainą „Cukrus & Mielės“. Tai jau ne pirma grupė Lietuvoje, kuri nusprendė per savo kūrybą išreikšti nepasitenkinimą sveikatos ministru, Aurelijumi Veryga.

Mad Money – Cukrus & Mielės – dainos žodžiai:

Cukrus, mielės peiliai gėlė virtuvej kaip virejas žadintuvas anksti kėlė užkaičiu ir miegu vėliai draudimai tik tai skatina šešėlinę prekyba aprūpinsim bendruomenę nesustabdys Veryga.

Cukrus, mielės peiliai gėlės virtuvej kaip virejas žadintuvas anksti kėlė užkaičiu ir miegu vėliai draudimai tik tai skatina šešėlinę prekyba aprūpinsim bendruomenę nesustabdys Veryga

Aš nuo vaikystės augau įstatymų pusėj kitoj kol tu prie kompo geiminai, virtuvėj sėdėjau kriminalistų kaukės šone ko nėra troboj pinigus mokėjom kam reikėjo lūpos tylėjo.

Trap house, mano laiptinė buvo ne eilinė kas prekiavo kas gamino košę atšilošę virė po taškus išmetę kvapas nosį rietė reikia paskubėti, kad neatpažintų vietiniai marihuanos rasi, kokaino rasi, rėkę, langus daužo drąsiai ne pabuvęs nesuprasi skaitikliai čia be plombo juos apsukam apvertę 40 abarotų bomba bro tau čia ne kodeiną gerti polinam su mama pristatome produktą kartu net jeigu visas pasaulis nusisuktu.

Trapinam su mama hood’e du šimtai litrų spintoj nors ne vieną taip pražudę reikia šeimą išmaitinti Seimo narys kaimynas apsimeta nemato, o kitas miesto meras ir ką tu, ką tu, ką tu daryk tą savo kratą nieko nerasi, išvalęs mes išsivalėm chatą apvalo rankas švarios.

Cukrus, mielės peiliai gėlės virtuvej kaip virejas žadintuvas anksti kėlė užkaičiu ir miegu vėliai draudimai tik tai skatina šešėlinę prekyba aprūpinsim bendruomenę nesustabdys Veryga.

Cukrus, mielės peiliai gėlės virtuvej kaip virejas žadintuvas anksti kėlė užkaičiu ir miegu vėliai draudimai tik tai skatina šešėlinę prekyba aprūpinsim bendruomenę nesustabdys Veryga.

Tu neuždrausi Mad Money, neapribosi Mad Money, nesustabdysi Mad Money, čia laisvas žodis Mad Money.

Parašykite komentarą