Tomas Bagdonavičius – Seksas limuzine – dar viena „išskirtinė” daina ir vaizdo klipas

Tomas Bagdonavičius toliau tęsia savo muzikinio repertuaro gausinimą. Šįkart atlikėjas pristato dainą ir vaizdo klipą pavadinimu – Seksas limuzine. Primename, kad prieš metus Tomas Bagdonavičius anonsavo kitą panašaus pobūdžio kūrinį – Seksas pajūry.

Prieš pradedant žiūrėti naujausios dainos vaizdo klipą, ko gero, reikėtų paminėti, jog video įraše yra ir ne itin padorių scenų. Tad jį vertėtų paženklinti raide S. Tai yra tik suaugusiems.

Vaizdo klipas – Seksas limuzine

Skandalingasis Lietuvos muzikos atlikėjas yra pagarsėjęs įvairiomis savo asmeninių santykių dramomis, kurios buvo viešinamos geltonojoje spaudoje bei tokio pobūdžio TV laidose. Visgi, panašu, kad Tomas Bagdonavičius tokia skandalingo ir mergišiaus viešojoje erdvėje suformuota „etikete” naudojasi. Jis tokiu principu bando į save ir savo kūrybą atkreipti visuomenės dėmesį.

Tiesa, internete dainininkas sulaukia daugiau neigiamų, nei teigiamų vertinimų bei komentarų. Tad akivaizdu, kad didesniajai daliai mūsų visuomenės yra nepriimtina tokia kūryba. Kas per daug vulgaru, primityvu tas ir neskanu. Visgi, žmonija nors ir pamažu, bet juda į priekį. Į aukštesnės kultūros ir sąmoningumo lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *