Lietuvaičiai – populiari muzikos grupė

Lietuvaičiai – vaikinų muzikos grupė, kurią sudaro Benas Mišeika, Kazimieras Ivanovas, Justinas Pužaitis. Kolektyvas pirmąją savo dainą pristatė 2018 metų pradžioje.

Debiutinis jų kūrinys buvo Lai skamba dainos Lietuvoj. Jau su šia pirmąja soline daina „Lietuvaičiai” užsirekomendavo save daugelio muzikos gerbėjų akyse. Ne vienas grupės kūrinys internete perkopė 2 milijonų perklausų ribą.

Lietuvaičiai grupės nariai

Taigi, kaip jau ir minėjome grupę sudaro trys nariai. Vienas jų – Kazimieras Ivanovas, kuris yra „Kauno Valstybinio muzikinio teatro“ aktorius bei VDU „Muzikos akademijos“ studentas.

Justinas Pužaitis baigęs „Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją“ ir groja keletu instrumentų, o Benas Mišeika ilgą laiką buvo Kauno „Božolė“ choro narys.

Lietuvaičiai – pavadinimas

Kaip teigia kolektyvo nariai grupės pavadinimas kilo iš didelės meilės tėvynei Lietuvai.

Koncertai

Vaikinai aktyviai koncertuoja įvairiose šventes, renginiuose ir vakarėliuose bei džiugina Lietuvos muzikos gerbėjus naujomis dainomis.

Kontaktai koncertų užsakymui: +370 60580176.

Akimirkos iš koncerto (Vištytis 2018)

Atsakymai į “Lietuvaičiai – populiari muzikos grupė”: 2

  1. Kokie šaunūs vyrai, perklausiau jūsų dainuojamas dainas per youtub, pasijungiau kolonėles. Vienu žodžiu super. Tiko ir mano amžiui. Rekomenduosiu savo Pagirių miestelio jubiliejinei šventei, kuri turėtų įvykti liepos pradžioje (jeigu leis epidemiologinės sąlygos)

  2. Labai mėgstu jūsų dainavimas,netgi pats uždainavau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *