Bernužėliai – trijų vaikinų pop muzikos grupė

Bernužėliai – trijų vaikinų pop muzikos grupė, kuri debiutavo 2019 metų pradžioje ir muzikos gerbėjams jau pristatė 4 naujas dainas. Jų debiutinis kūrinys „Ledinė pana“ jau yra perkopęs net 1.2 milijono perklausų internete. Tai išties įspūdingi skaičiai, kaip naujai muzikos grupei. Kitos išleistos dainos taip pat nestokoja populiarumo.

Šie faktai tik patvirtina, kad toks grupės formatas (trys nuotaikingi vaikinai) yra itin palankiai vertinamas mūsų šalyje. Ir ypatingai tokios grupės yra trokštamos vasaros laikotarpiu, kuomet vyksta miestų ir miestelių šventės.

Tiesa, internete apie grupę „Bernužėliai“ yra ypatingai mažai informacijos. Kolektyvo facebook puslapyje nėra nurodyti net grupės narių vardai ar kita žmonėms įdomi informacija. Vieninteliai duomenys pateikti apie grupę Bernužėliai yra tokie, kad tai kolektyvas iš Kauno ir kad juos galima pasikviesti koncertuoti. Tą galima padaryti telefonu +37060580176. Tad kam aktualu pasikviesti Bernužėlius į savo šventę belieka pasiskambinti nurodytu telefono numeriu.

Jei žinote daugiau informacijos apie grupė „Bernužėliai“, kuri galėtų būti įdomi grupės gerbėjams, tuomet kviečiame tą padaryti šio pranešimo komentarų skiltyje.

Parašykite komentarą