Flying Saucer Gang – trap muzikos grupė

Flying Saucer Gang – Lietuvos trap muzikos grupė, kurią sudaro 4 nariai – Retro, Amphibian, OG Version, 335d. Grupės susikūrimo pradžia – 2017 metai. Naujas muzikinis kolektyvas sparčiai išpopuliarėjo internete ir 2018 metais jau buvo nominuotas trijose M.A.M.A apdovanojimų kategorijose – „Metų hiphopo grupė”, „Metų proveržis” ir „Lrytas skaitytojų mėgstamiausi”. Nugalėtojais tapo pastarojoje nominacijoje.

Flying Saucer Gang (FSG) grupės nariai

Tenka pripažinti, kad grupės nariai nėra linkę per daug viešinti savo asmeninio gyvenimo detalių. Sudėtinga netgi rasti tikruosius FSG grupės narių vardus. Žinomiausiais, ko gero, yra grupės narys Retro, kurio tikrasis vardas ir pavardė yra Remigijus Daškevičius. Ypatingai Lietuvos žiniasklaida sujudo šio atlikėjo atžvilgiu tuomet, kai sužinojo, jog Lietuvos socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino yra jo mergina.

Taip pat vienas iš Flying Saucer Gang grupės narių yra Remigijaus Daškevičiaus brolis – Germanas Daškevičius, kuris taip pat muzikuoja ir su kita grupe – Flash Voyage. Šio nario sceninis pseudonimas yra Amphibian.

OG Version – dar vienas grupės narys, kuris yra išleidęs ir ne vieną solinę dainą. Pati populiariausia kol kas yra daina Kevinas Durantas. Taip pat reikėtų paminėti, jog dažnu atveju jo sceninis vardas yra išskiriamas ir rašomas, kaip priedas prie grupės pavadinimo pvz Flying Saucer Gang x OG Version.

335d – grupės narys, apie kurį apskritai yra sudėtinga rasti kokios nors informacijos.

Nothing Personal

Flying Saucer Gang grupė savo kūrinius įrašinėja įrašų studijoje – Nothing Personal (Nieko asmeniško). Šiai įrašų grupei vadovauja grupės vadybininkas Matas Budreika.

Flying Saucer Gang populiariausios dainos

She Caribbean

HUM DOSE

In The Night

Lie To Me

ICE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *