„Deeper Upper“ išleido kartu su choru įrašytą „Happyendless“ hito versiją

Prieš tris savaites lietuviškų „koverių“ projekte „Scuared“ pademonstravę savają „Happyendless“ hito versiją, „Deeper Upper“ šiandien kūrinį pristato ir internetinėse muzikos klausymo platformose. Nuo šiandien legendinio kūrinio perdirbinį jau galima surasti „Spotify“, „iTunes“, „Google Play“ ir kituose kanaluose.

Grupės teigimu, dainos įrašą permiksuoti ir išleisti kaip internetinį singlą paskatino teigiami klausytojų komentarai, o idėjai pritarė ir originalios kūrinio versijos kūrėjai „Happyendless“. „Sulaukėme nemažai klausytojų teigiamų atsiliepimų apie mūsų atliktą „Power Forever“ versiją. Patys „Happyendless“ labai pritarė idėjai, kad klausytojai dainą turėtų rasti ne tik „Youtube“ platformoje“, – teigia grupės nariai.

„Power Forever“ įraše skamba ne tik „Deeper Upper“ instrumentai ir vokalas tačiau ir specialiai šiam projektui prisijungęs vaikinų choras. Pritariančiuosius vokalistus sudaro rinktiniai dainininkai iš Vilniaus Universiteto akademinio choro „Gaudeamus“ bei kitų projektų.

„Manome, kad choras šiam kūriniui suteikia būtent tai, kas yra pagrindinis dainos varomasis variklis – energija ir jėga. Tą pačią minutę kai pradėjome dirbti prie šio kūrinio, iškart supratome, kad jam pastiprinti tikrai reikės choro. Labai džiaugiamės, kad choristai sutiko prisidėti prie įrašų ir lenkiame jiems galvą už puikų darbą“, – dėkoja muzikantai.

Tai ne paskutinė naujiena iš „Deeper Upper“ artimiausiu metu. Vos prieš pusantro mėnesio naują singlą „Boys Don’t Cry“ pristačiusi grupė, vasaros pradžioje ruošiasi išleisti dar vieną singlą. Jau birželio 8 dieną pasirodys nauja grupės daina. Apie ją grupė paskelbs daugiau naujienų jau netrukus savo Feisbuko paskyroje.

„Deeper Upper“ – „Power Forever“:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *