Populiariausios Mika dainos 2006-2016 metais

Mika – garsus dainininkas, kuris kilęs iš Libano, bet nuo vaikystės gyvena Jungtinės karalystės sostinėje, Londone. Šio populiaraus užsienio atlikėjo pilnas vardas ir pavardė yra Michael Holbrook Penniman. Gimimo data – 1983 metų rugpjūčio 18 diena.

Mika muzikinė karjera prasidėjo 2006 metais, kuomet jo pirmasis singlas „Relax, Take It Easy” užkariavo radijo stočių TOP pirmąsias pozicijas. Ši daina sulaukė didelio populiarumo ir Lietuvoje.

Populiariausia Mika daina – „Popular Song”. Galime pajuokauti, jog koks dainos pavadinimas, toks ir pasisekimas 🙂 Tai daugiausiai perklausų sulaukusi jo atliekama daina internete. Šį kūrinį dainininkas įrašė kartu JAV muzikos atlikėja Ariana Grande.

Mika – Lollipop. Populiariausių dainų sąraše antrą vietą užima pastarasis muzikinis kūrinys. Daina, kuri taipogi užkariavo daugelio pasaulio šalių muzikinius topus.

Ir dar keletas itin populiarių Mika dainų – Love Today, Happy Ending, We Are Golden, Grace Kelly.

Taigi, tokios yra populiariausios Mika dainos sukurtos 2006-2016 metų laikotarpiu. Šis atlikėjas Lietuvoje yra koncertavęs du kartus – 2010 ir 2016 metais.

Parašykite komentarą