Posted inLietuviškos dainos

Vytautas Šiškauskas – biografija ir populiariausios dainos

vytautas siskauskasVytautas Šiškauskas – vienas populiariausių pop muzikos dainininkų Lietuvoje. Kadangi šis atlikėjas nėra linkęs itin viešinti savo asmeninio gyvenimo bei veltis į įvairius pramogų pasaulio skandalus, todėl ir informacijos internete apie jį rasite ne tiek ir daug.

Visgi, „Popdainos.lt” kolektyvas nusprendė padirbėti, surinkti faktų bei pristatyti muzikos gerbėjams Vytauto Šiškausko biografiją ir populiariausias dainas.

Vytautas Šiškauskas – Biografija

Vytautas Šiškauskas gimė 1957 metais gruodžio mėnesį. Kai jam buvo 7 metai, mama nuvedė į legendinį berniukų chorą „Ąžuoliukas”. Vytautas Šiškauskas apart dainavimo tuo metu turėjo pasirinkti ir tam tikrą muzikos instrumentą. Juo tapo – smuikas. Kaip teigia pats dainininkas, su smuiku jau ganėtinai seniai griežė, tačiau neatmeta galimybės jį ir vėl panaudoti savo muzikinėje veikloje.

Ąžuoliuko chore atlikėjas dainavo net 10 metų. Visgi, atėjus laikui rinktis specialybę Vytautas Šiškauskas nusprendė studijuoti Prekybos technikume, o vėliau Vilniaus Universitete verslo vadybą. Tokį sprendimą dainininkas priėmė, nes nebuvo tikras ar iš dainavimo pavyks valgyti duoną.

Baigęs studijas Vytautas dirbo vadybininku įvairiuose restoranuose. Tiesa, neapleido ir dainavimo. Sugebėjo suderinti šias dvi profesijas. Pasirodymus rengė ir dainavo tokiose kavinėse, kaip Šaltinėlis, Neringa. Taip pat V.Šiškauskas darbavosi ir kaip vestuvių dainininkas, tačiau tai truko neilgai. Vėliau pradėjo važinėti po Lietuvos provincijas ir rengti koncertus mažesniuose miestuose bei miesteliuose.

Šeima

~1982 metais Vytautas Šiškauskas su žmona susilaukė sūnaus. Atlikėjas rūpinosi naujagimiu, o žmona toliau siekė savo karjieros. Visgi, laikui bėgant V.Šiškauskas pajautė, kad nori be dainavimo gyventi nebegali ir vėl pradėjo koncertuoti. Dėl šios priežasties šeimoje įvyko trintis, kas galiausiai baigėsi skyrybomis. Sūnui tuo metu buvo 8 metai. Dainininkas teigia, kad su savo vienintele atžala nuolat palaikė ryšį ir padėjo kaip galėjo. Sūnus taip pat baigė verslo vadybą.

Tuo tarpu buvusi V.Šiškausko žmona, Evalda Šiškauskienė, užima pakankamai atsakingas pareigas ir taipogi pakankamai dažnai matoma televizijos ekranuose. Ji yra Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė.

Taip pat reikėtų paminėti ir apie jo itin artimą ryšį su savo mama, kuri jį visą gyvenimą palaikė ir vedė muzikos keliu. Ji taip pat yra muzikali ir dalyvavo įvairių ansamblių ir chorų veiklose.

Savybės

Vytautas Šiškauskas pagal zodiako ženklą – Šaulys. O viena iš pagrindinių Šaulio savybių – atkakliai siekti savo tikslų nepaisant nieko. Tokia savybe pasižymi ir dainininkas. Iš didelio noro sudalyvauti visur kur yra kviečiamas keletą kartų atlikėjui teko apsilankyti ir ligoninėje dėl pervargimo ir nusilpimo. Kaip ten bebūtų dainininkas scenoje atrodo visada energingai, pozityviai, kas ir žavi jo gerbėjus.

Pastaraisiais metais Vytautą Šiškauską itin dažnai galima išvysti televizijos projektuose bei šventinėse laidose. Be jo dainų neapsieina nė vienas sveikinimų koncertas. Todėl šį dainininką galime drąsiai įvardinti kaip vieną populiariausių. Tuo labiau, kad jis atlieka savo kūrybos dainas, tad tai ir pakankamai kūrybingas žmogus, kuris žino kaip suvirpinti klausytojo širdį. Ypatingai moterų širdį, nes dauguma jo dienų yra adresuotos būtent dailiajai lyčiai. Taip pat nemažai dainų yra ir apie Lietuvos gamtą, provinciją.

Populiariausios dainos

 • Mūsų kaimas

 • Man reik tavęs

 • Mūsų čia žemė

6 thoughts on “Vytautas Šiškauskas – biografija ir populiariausios dainos

 1. Ssveiki mano fovoritas vytautas siskauskas man labai patinka jo dainos ygauna gyvenimo prasme gyvenimas o jo asmeninis gyvenimas jo pacio rei j alas klausydama vytauto siskausko dainu as atsigaunu ir pailsiu

 2. Man labai patinka Vytauto Šiškausko atliekamos dainos.Visada pakelia nuotaiką, žodžiai prasmingi, apie Lietuvą, apie mamą, apie meilę.Linkiu niekada dainininkui nesenti…

 3. su vytauto dainomis uzaugau..laikui begant jos ikvepe mane rasyti eiles ka ir darau iki dabar..vytautai aciu jums..

 4. Puiku!!!
  Niekada nepraleidžiu skambančių Vytauto Šiškausko dainų🌞, maloniai paklausau ir pati padainuoju. Pasirodo tėvams mus kartu gandrai atnešė😉.
  Ir toliau mus stebinkit dainomis

 5. Niekingai mažai informacijos. Nepaminėta, nei kur ir su kuo dainavo. Pamirštas, mano nuomone, vienas iš geriausių jo šlagerių „Kvepia sodai”. Žožiu informacija – Š.

 6. Man lb patiko V.Šiškausko daina „Rugpjūčio lietus”
  aisku,kaip ir visos kitos jo atliekamos dainos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *