rolandas janavicius

Rolandas Janavičius: Populiariausios dainos TOP 5

Rolandas Janavičius – itin populiarus Lietuvos dainininkas, kuris išgarsėjo būdamas „Rondo“ muzikos grupės nariu. Tiesa, vėliau (nuo 1996 metų) atlikėjas tęsė solinę karjerą. Visuomenę sukrėtė ankstyva šio talentingo scenos artisto mirtis. Visgi, nors Rolandas Janavičius ir paliko šį pasaulį sulaukęs tik 36 metų, tačiau jo atliekamos dainos nepamirštamos ir prabėgus 20 metų. Siūlome paklausyti TOP 5 populiariausias atlikėjo dainas internete.

1. Nežinomoji

2. Apkabink mane

3. Lūpos, kaip medus

4. Rytas Perone

5. Vasaros pakrantės

Ir dar šiek tiek apie Rolandą Janavičių

Rolandas Janavičius – vienas populiariausių Lietuvoje pop muzikos atlikėjų, išgarsėjęs legendinėje grupėje „Rondo“ („Eliza“ ir kiti hitai), vėliau pradėjęs solinę karjerą. Pirmasis kaip atlikėjo albumas pasirodė 1995-aisiais pavadinimu „88-uosius prisiminus“.

Vienas populiariausių lietuviškos popmuzikos atlikėjų Rolandas Janavičius savo kelią į didžiąją sceną pradėjo grodamas pučiamaisiais instrumentais ir demonstruodamas puikius vokalinius sugebėjimus.

1987 metais atlikėjas buvo pakviestas į profesionalų, tuo metu Lietuvoje labai populiarų ansamblį „Nerija“. Jau vėliau pasirinko modernesnį stilių, pradėjo solinę karjerą. Dėl savo sceninio judesio manieros Rolandas buvo vadinamas lietuviškuoju Michael Jackson arba Vladimir Presniakov.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *