dainos

Dainos – 2016 metų didžiausi hitai

Dainos – neatsiejama mūsų laisvalaikio dalis. Nuolat į muzikos rinką pristatomos naujos dainos. Vienos jų būną visiškai šviežiai sukurtos, o kitos perkurtos naujai. Žinoma, muzikos gerbėjai labiau laukia naujų hitų, kurie gali nustebinti ir sukelti vis naujus vidinius pojūčius. O nustebinti nėra paprasta. Juk tiek daug muzikos kūrinių jau yra sukurta. Visgi, daliai kūrėjų ir atlikėjų tą pavyksta padaryti ir sužavėti viso pasaulio muzikos gerbėjus.

1. Alan Walker – Faded

Alan Walker 2016 metais pasiekė milžinišką sėkmę. Jo kūrinys „Faded“ užkariavo daugelio pasaulio šalių muzikos topus ir tapo tikru mega hitu. Youtube svetainėje ši daina jau perklausyta daugiau kaip 877 milijonus kartų. Išties neįtikėtini skaičiai.

2. Twenty one pilots: Stressed Out

Viena sėkmingiausių muzikos grupių – „Twenty one pilots“, kuri dar 2015 metais pristatė naują dainą „Stressed Out“. Šis kūrinys tapo ir išliko pasauliniu muzikos hitu ne tik 2015, bet ir 2016 metais. Radijo stotyje „Radiocentras“ būtent ši daina ir skambėjo dažniausiai praėjusiais metais. Tuo tarpu internete „Stressed Out“ jau perklausyta daugiau kaip 815 milijonų kartų.

3. Mike Posner – I Took A Pill In Ibiza (Seeb Remix)

Mike Posner – dar vienas muzikos atstovas, kuris sudrebino muzikos pasaulį 2016 metais. Jo kūrinys, o tiksliau remixas, tapo tikrų tikriausiu vasaros hitu Lietuvoje. Tiesa, dainos debiutas buvo žiemos laikotarpiu, tačiau jos populiarumas piką pasiekė būtent vasarą. „I Took A Pill In Ibiza“ vaizdo klipas internete jau perkopė 747 milijonų peržiūrų ribą.

Štai būtent šios trys dainos buvo pačios ryškiausios ir labiausiai sužavėjo muzikos gerbėjus 2016 metais. Turite kitokią nuomonę? Tuomet kviečiame ją išsakyti šio pranešimo komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *